Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy z balkonem Rybno - Baza ogłoszeń sprzedaży i wynajmu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

440 000 zł180 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Rybno. To propozycja dla osób, które szukają miejsca blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł147 m² 5 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Rybno na Warmii i Mazurach, bezpośrednio przy jeziorze Rybieńskim. To miejsce łączy w sobie komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Rybno, zaledwie około 250 metrów od Jeziora Przedeckiego. To propozycja dla osób, które szukają ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Rybno,pomorskie

645 000 zł260 m² 2 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz domu w pięknej zielonej miejscowości z dala od zgiełku dużych zatłoczonych miast? Mam coś dla Ciebie! Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 200 m2 w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybno,pomorskie

645 000 zł200 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybno,warmińsko-mazurskie

540 000 zł250 m² 2 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Zapraszam do zakupu urokliwego domu wielopokoleniowego położonego na działce o powierzchni 2152 m 2 z odrębnym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość ta spełni oczekiwania zarówno tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybno,warmińsko-mazurskie

570 000 zł250 m² 2 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Zapraszam do zakupu domu wielopokoleniowego posadowionego na zagospodarowanej działce o powierzchni 2152 m 2 z odrębnym budynkiem gospodarczym. Oferta okaże się atrakcyjna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Rybno,warmińsko-mazurskie

635 000 zł200 m² 3 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Rybno, która leży w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie działdowskim. Rybno jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rybno

Rybno,warmińsko-mazurskie

329 000 zł120 m² 2 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Dom Rybno, woj. warmińsko-mazurskie, pow. Działdowo. Sprzedam piękny, zadbany dom o powierzchni użytkowej 120 m2. Działka duża (10,6) w całości ogrodzona z dwiema bramani wjazdowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rybno,warmińsko-mazurskie

490 000 zł136 m² 3 608,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Witam! Mam do sprzedania piękny, nowoczesny dom w Rybnie o powierzchni 135,80 m2. Budowa zakończona w 2007 roku. Dom jest kompletnie wyposażony , położony w malowniczej miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij